reede, 21. november 2014

Holland, Brüssel ja YFU!! :D

Tsau tsau!! :)

Kõigepealt väike soov :) kuna ma ise olen siin Belgias ennast juba mõnusalt sisse seadnud ja eluolu on juba kodune, siis ei tule enam ühtki mõtet, millest kirjutada. (Kui välja arvata kiirülevaated sellest, mida vahepeal teinud olen ;)).
Niisiis... soovin kõigilt küsimusi kõige kohta, millele siis järgmistes postitustes vastan, või kui mitte küsimusi, siis teemasid, millest rohkem kuulda tahate :D Kui küsimusi või teemasid tuleb, siis tuleb ka ehk järgmine postitus varem ;)

Praegu aga niipalju, millega ma vahepeal jälle hakkama olen saanud ;)

Nädal peale seda suurepärast nädalavahetust Brüsselis, olid mu õekese batuudi-võistlused. Ta oli meeletult tubli ja sai isegi kuldse medali :D Tore päev väga paljude tublide pisikeste võimlejatega ;)

Päev peale seda läksin jällegi Brüsselisse :D Armastan seda linna!! Tõeliselt kaunis!! Eriti kui oled koos kõige lahedamate inimestega ;) Seekord oli minu ja Kaisaga veel Hanna, kes oli eelmisel aastal Eestis vahetusaastal (Kaisa peres :D). Uskumatu kui head eesti keelt ta rääkis. Mitte kordagi ei pidanud talle midagi inglise keelde tõlkima :D (kuigi pisike ja armas saksa aksent oli ikka veidi küljes)
Ka sel korral jäin ööseks :) Jap, meil oli esmaspäev ja teisipäev koolist vaba, nii et sain rahulikult esaspäevani Brüsselis olla ;) Käisime vaatasime Atomiumi ka ööpimeduses ära! WOW!!! Kui ma enne arvasin, et Brüssel ja Atomium päevavalguses on mega ilus, siis tuleb tunnistada, et see oli VEEL ilusam!!! Proovisin küll võimalikult head pilti saada, aga no päriselus ikka 100 korda ilusam :)

Järgmisel hommikul äratasin Kaisa juba väga varakult üles, sest...
Läksin Hollandisse!!! :)
Õigemini läksin kõigepealt koju, et siis seal sõbrannaga kokku saada :) (seekord puhas belglane, flaamlane :)). Ja siis läksime mina, Erlineke (Erline), ema ja vanaema Hollandisse!!
Jällegi, mega ilus :D Kuigi minu arvates Belgia siiski veel ilusam <3
Kohe kui koolis kuulutasin, et Hollandisse lähen, siis absull kõikide esimene reaktsioon oli u selline: "PRIMARK!!!" ;) sest see on tõesti üks mega-mega hea pood, mis on odav ja kust riiete osas leiab tõesti kõike. Ja kuna üldiselt Belgias poed super kallid, siis see pood oli kuidagi nii kodune :)
Haha, ja see oli juba pool tundi enne avamist suure rahvamassiga ümbritsetud :D midagi sellist pole mina veel näinud ;)

Teisipäeval Belgias punased pühad, sest siis lõppes sõda :)

Reedel sättisime oma õekese Halloweeni-peoks valmis :D siin Belgias hakatakse pidutsema juba varases nooruses ;)

Nädalavahetusel oli YFU weekend!!!! :D jeeeeee!!!! Kõige parem ja kõige lahedam YFU-pere tuli viimaks kokku!!! :D Paljudele oli see viimane YFU kohustuslik üritus, sest juba talvel lähevad päris paljud oma päris kodudesse. Kurb, sest nad kõik on mulle juba väga lähedased <3 <3 <3
:) aga see nädalavahetus oli ka suurte rõõmude aeg, sest meil oli Marginal feeste (marginaal-ebastiilne-pidu)!! :) Ning muidugi oli mega-super-väga hea kõikide yfukatega rääkida (flaami-inglise-segus muidugi ;)), muljeid vahetada, mida keegi on teinud ja kuidas koolis ja uues peres läheb?
Meeletult tore näfalavahetus!!!

Nüüd sel nädalavahetusel teen teiste võp-idega palju toredat :) aga sellest juba järgmisel korral ;)

PS! Esmaspäeval on Belgias jälle streik ja bussid ei sõida (ka minu koolibuss). Jälle, sest nagu enamik vist teavad, siis eelmine oli 6.november. Sel korral läks mu buss kooli ja tagasi mitte! Õnneks olid mu kallid klassikaaslased, kes ka minu kodukülas elavad, ka seal :) ja me saime koos seigelda :D Seekord õnneks bussijuht ütles, et esmaspäeval see buss kindlalt ei sõida.

:D Nii lahe on kõigi koolikaaslastega ja teiste võp-idega juba mõnusat flaami keelt puristada :D lahedalt inglise keelega läbi miksitud :D
Nt: OMG!!!!!! Ik hau van dat wij spreeken nederends!! (dats niks dat ik doe echt veel mistakes en zomz begrep niet)
:) peaks tähendama midagi sellist: ma armastan, et me flaami keelt räägime (pole midagi, et ma tõesti palju vigu teen ja vahest aru ei saa) :D

 Nüüd aga veidi pilte :)


 Meeletult tore õhtu koos oma kalli õekesega
Tema esimene granaatõun ;)
Ja meie kaunid kunstiteosed <3

Jään küsimusi ja ideid ootama ;)
Groetjes, Hele!!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar